Kurum Temizliği                                                                     Ana Sayfa // Mega Chips // Kurum Temizliği

 

 

Merhabalar.. 

 

Mersin araç yazılımı - Mersin Chiptuning Motorvac Firmasının CarbonClean efsanesi bu işe ismini vermiştir adeta.. Selpak mendil misali..

 

Mersin araç yazılımı - Mersin Chiptuning Türkiye Distribütörü Karbon Teknik İleri Teknoloji Ürünleri Ltd. dir. Sahibi Fatih Dizdar dır. 

 

Zamanında bünyelerinde bulunmuşluğum sistem uygulayıcılarına eğitim vermişliğim var. 

 

Mersin araç yazılımı - Mersin Chiptuning Gerçekten TR şartlarında her dizel otomobilin çok km yapmadan uygulatması ve peryodik olarak takip etmesi gerektiğine inandığım bir koruyucu bakım. Araçlarımızın bakımları km si geldiğinde yağını suyunu değiştirmekle bitmiyor malesef. Henuz bu kültürü oluşturamadık. Karbon oluşumu ve birikimi VAG Grubu Dizel motorların senelerdir başının belasıdır. Ya oluşumuna izin vermemeli yada oluşan karbonu sisteme tutundurmamalıyız.. 

 

Mersin araç yazılımı - Mersin Chiptuning Carbon Clean uygulaması Özellikle yakıt sisteminde kenarda köşede biriken katranımsı karbon birikintilerini temizler, kılcal boyutlardaki deliklerin orjinal hacmine dönmesine yardımcı olur. Genelde birlikte uygulanan Intake System Cleaner ile emme manifoldunda birikmiş kurumu sıvılaştırıp motordan geçirerek eksoza dönüşmesini sağlar, bu yöntem ile subaplar piston ve segmanları , turbo bıçakları da karbondan arındırılmış olur..

 

Mersin araç yazılımı - Mersin Chiptuning Std bir otomobilde 30k km de başlayıp 15k km de bir yapılması önerilir. Yazılım uyguladığımız otomobiller için bunu 20k km de başlayıp 10k km de bir uygulanmasını öneriyorum.

 

Her yaşta her km de otomobile uygulanabilir. Tabiki sistemin formunu gözetip uygun konsantrasyon oranını ayarlayarak.

 

 

Carbon Clean Depo katkısı değildir, Depo katkılarının bu düzeyde temizlik yapması imkansızdır.

Megachips araç yazılımı 

Batıkent Mahallesi 26130 sokak No : 19 / A Yenişehir MERSİN

Tel: 0506 763 99 99